Nënë e bir përplasen live me nusen. Vjehrra: Nipi sheh filma me pullë me gjyshin (Pj.1)

663 562 visualizzazioni792

  Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24
  10 shtator, 2018
  Pjesa 2
  Vazhdon sherri mes Natashës dhe Eglës për djalin 5-vjeçar/Nënë e bir braktisin studion... (pj.2)
  it-new.net/online/video-uuwSYYOvGMI.html
  “Babai im nuk e ka dhunuar kurrë djalin tim. Ai është krenaria ime. Të gjitha akuzat janë akuza për të më sulmuar mua që fitova kujdestarinë e djalit”.
  Ky ka qenë rrëfimi i Eglantinës, një grua e re e divorcuar nga Kuçova, që prej disa kohësh po përballet me një kalvar vuajtjesh për të fituar kujdestarinë e djalit të saj, si dhe ‘luftën’ për ta mbajtur atë pas vetes.
  E ftuar përball ish-vjehrrës së saj dhe ish-burrit të saj, Eglantina pohoi në emisionin ‘Me zemër të hapur’ në ‘News24’ se babai i saj kujdeset shumë për djalin e saj.
  “I kërkoj ndjesë babait tim që po hidhet baltë mbi të. I them se; je krenaria ime. Këto janë shpifje ndaj tij, pasi po kërkon të hakmerret me mua se fitova kujdestarinë. Më ke kërcënuar, madje kanë shpikur shumë gjëra. Babain e mbroj se është krenaria ime. Djali u vra pak tek dora dhe kjo mori në telefon policinë dhe tha djali është dhunuar”, tha Eglantina, shkruan ‘BalkanWeb’.

  Pubblicato il 4 mesi fa

  Commenti

  1. Agron Kasa

   S'ka gja ma mizore , Nanegjyshja ka ish dashnor , i ati ka dashnore , duan te ja marrin gjalin , te ames prej dore , nanegjyshja ne at mosh duket si , rezile , nipit edhe res po ushkon me hile ...

  2. Nimete Zabelaj

   xhysh budallic nuk te lejoht tamarrz femin femia itakon mamit

  3. Besa Beshello

   Po kjo buqe ckerkon me kete e ka bere djalin kjo ku eshte ai qe quet baba dhe kho budallaqja jepja nhe here ato flok ne duar dhe te mblidhet o zinje gjyshja gjyshe dhe nena bene eeee

  4. Aleks Markeci

   me vjen shum keq per kete zonje qe po kalon nje situat shum serioze se i ka ra fati me ni familje shum injorante qe nuk ekziston ne shqipri organtet kopetente duhet te marrin masat per femijen dhe nenen e tij ti largoj nga kjo familje skandalose dhe me nje plak idjote qe ka probleme mendore dhe turp i madh per at burr qe nuk din te shohe se ca nane ka dhe cfar nuse ka po ai qenka burracak idjot ja mallkoft zoti gjith familjen faliminderit

  5. Fatime Osmani

   Replik per zotriun ne fjal Egla duket nje zonje enderuar per dallim nga ju ajo ju dexhon edhe kur efyeni ndersa ju pengoni edhe kur flet te verteten zonja thirri mendjes ti se meriton nje zonjesi kjo te bej thirrje ti flasesh nenes ne menyre te qet dhe ta keshillosh ngasepo tregon arrogance ndaj pales tjeter

  6. ervin qevani

   O armando e ke gjetur njeri pa njeri ti kete po rri mir se ty do qir ropt me gjith kete mam kurv qe ke o familje degjeneruar te qifte kina dhe ata neper varre

  7. Majlinda Kalthi

   plaka natasha turp për ty turp për për fëmijët që ke rritur turp që don të rrisish një fëmijë pa edukate kur nëna e ati fëmijë duket se ka edukatë shumë të madhe!përpara egla e drejta është me ty

  8. Gyoni Bardhe

   Nusja po paguan demin e paramenduar sepse i kan ofruar gjithqka ksaj nusje te punonte dhe te rrinte afer djalit afer dashuris qe ajo e ka propozuar vet te jesh nen dhe te lesh femijen per pun dhe per prindrit vea kte kam pare

  9. Gyoni Bardhe

   Ka shum shum te drejte gjyshja qar don eglanti qe ti ofroje tjeter te ver te burri dhe te bej paqen mes burrit dhe femijes por shum sigurt jam brenda vetes qe eglanita thejsht ka dashur nje femi ne jet por burr ska dashur kurr Vertet esht e shkolluar eglantine po shum lloqe dukwt me vjen shum keq per kete vjeherr shum qe ediskriminoj kjo turivarur kjo esht zonje grua dhe shum ka ber qe i ka dhen shum gjera te arsyshme ksaj nuseje Kjo vertet e ka ber femijen por se meriton kur ajo ka len femijen vet ne duar te tjerve qe si ka dhen nje her te pij qumshtin e nes ta ndje veten femer dhe nen

  10. Note Loreta

   PU PU CTE KA GJET MOJ EGLA

  11. Miara Mrsmaira

   sarandjotet jane njerzit me bythqira qe egzustojne

  12. Miara Mrsmaira

   me bythqirat jane Ababa

  13. Miara Mrsmaira

   bythe qire darandjot

  14. verona pazka

   Zonje natasha ty ta hupt zoti farren e poshtor...e ki marr krejt ne qaf ti vet se je njeri narziste dhe shtrig e vertet...marre per ty se je NEN vet!!kjo zonja Ärga ka pas fat te keq se e ka njeftu ket psychopat(djalin e psychopates)budalla rrugen mos ta preft,dhe kjo e shkreta duhet me luftu kunder dy budallve!!!Femija asht i nanes vet dhe ti natasha je thjesht GYSHJA e jo NANA......ti vetem po bertet dhe po tregohesh e tremt dhe e fiksume nga menimi me ja marr zonjes Ärgas djalin se ki vetem urejtje dhe helem ne zemern tende dhe te ka hi dreqi ne trup!!!Armandon pershka e ki majt si nan dhe e ki rit edhe armando ka baba dhe qyshe,po normal se fmija asht i nanes dhe qaku i nanes dhe shpirti i nanes!!!!!armandu banal jeni ti edhe nana e jotje, se ta ka hanger orren dhe ta ka prish jeten dhe karakterin......lena rahat nusen me djalin e saj!!!!!!!

  15. Vito Castelana

   Ik mer cun kurve cun by.....ske turp i thun vetes burr si ke ftyr del ne sarand..nonen e dum tgjith po behu burr per fmin tat dhe nonen e fmis mos e akuzo me mashtrime si kurva non qe ke ti

  16. Vito Castelana

   O plak kurv prej sarande kush te ka von msuse ne sarand ty o buce plak...o te vraft zoti....zoti e nimoft dhe e rujt ate non me fmin e saj...gjyshe mashtruse inshalla vdes sa ma shpejt te jetoj e qet nena me fmin dhe baba do jetote i lumtur pa ty kuceder plak

  17. Bill Killer

   Pse lodheni kot per keta njerez pyetni Sarandjotet se kush Jane keta njerez.

  18. Entela Sinani

   martohu mojjj shtrige vjerre se I bere te cmendur njerezir e tjere per zjarrin qe te ka mare flake ty

  19. arsen arsen

   Na cmeni kjo Tasha . Per nji or cmeni gjith shqiprin ... E shreta Egla ...me cfar e puqi fati...

  20. Elmira Korkaj

   Epo nuk kampare femer te till dhe gjyshe njerz pa edukat kafsh gjysha kafsh djali

  21. Christiana Loupo

   Kur je bere baba dhe ti o idiot mashkull...

  22. Christiana Loupo

   Aman se kjo natasha na e cpifi fare turp per gjenin femerore..Duket se si ka rritur cunin e saj...

  23. Dritan Elezi

   rrecak si nana e vet e mjer engletin

  24. deivoxz Favi

   Cfar lidhje nën-djal 😂😂 i njoh këto tipa sa te ndyr janë,, eglantina zoti qoft me ty,

  25. Drilona Bllaca

   Une nuk i jap te drejt asnjeres pale se me duket qe kan faj te dyjat pa mare parasysh qe nuk jemi ne askush qe ti japim drejtim jetes se huaj.i uroj femijes te rritet prane 2 prinderve dhe pse jo gjysherit kan pjesen e vet.

  26. ana ana

   Sa te gabuara jan njohjet nga fb .hiqni dor o njerez .aty esht 90 %bota e mashtrimit .

  27. Hatixhe Haliti

   Kjo është EMISJON dhe kështu duhet të debatohet, Jo të quraviten, Mami i fëmijës shumë e heshtur, e qetë, me ben pershtypje se ju kini frikë nga drejtësi, PSE ke FRIK kur flet babai, MOS KI FRIKË SEPSE ai djali që komentoni është i të dyve ,e doni njësoj si prind. Kjo martesë është e pa dëshirueshme, me çpo dëgjoj nga goja e këtij djalit,kështu që nuk kanë ndonjë dashuri , PER nje familje me bazë të shëndosh ,një martës e NXITUAR për momentale në FESBOKE, si të jetë e përdorur nga njeri tjetri, Njësoj si këtu që një femër, përdoret me 30 ose 40 DJEMA ,DHE për një muaj rresht ajo mer një, çi mbetet në dorë me gënjeshtrën e një karafilin të kuq , ajo martohet me kontratë. Fëmija juaj të merrte në pyetje ne lidhje me temen edukimi per tu informuar mbi të gjitha të pa pritura, që e mundojne fëmijën, PER TE mos kaluar në një depresion të frikshëm me pasoja për gjith jeten, Të gjitha ato psikologët nuk janë realiste ,PSE? E kuptuan që nuk do ta kishin besuar, që kjo ngjarje është e vërtetë, DHE mos dalë nga goja e tyre, se i pret BURGU, DHE mbajnë anën e të jemes që akuzohet se ka pasoja të rënda për fëmijën e saj , PO sa per te gjyshin që insiston. ESHTE mire qe publikohet ne kete lloj mënyre, se vetëm keshtu bëhet e mundur thotë kjo që të dalë nga drejtësi e dinë që do tju dalë një çështje e keqe për fëmijën. KËSHTU JU komentues i kini marë gjërat SHABLLO,PER NJE NENE QE NUK I KA VENE RENDESI FEMIJES. PRANDA AI BABAI I TIJ KISH SHUME E SHUMË TE DREJTE TA KERKOJ GJER NE FUND KETE DHIMBJE TË FEMIJES.

  28. Hatixhe Haliti

   Fëmija është kompjuter,fëmija nuk gënjen, fëmija ka kopjuar gjyshin origjinal të veprimeve dhe zhvillimin i fëmijës, PO I SHIHNI ,PO I BEN, pa pritura, lloj lloj mënyrash, ati FEMIJE që mbledh DUAR pse e ka, ati FEMIJE i vogel i prek PALCEN E KURIZIT ,PER MOSHEN QE KA, I KA UMBUR FEMIJES NE NJE FAR MASE. AJO E KA BABA, DHE NUK VJEN MIR,PO EDHE NUK PROVA, FËMIJA KA PROVA ,VEPRIMET QË BEN KEQ, PA DYSHIM QË ËSHTË NJË NGJARJE , MUNDOHET TA MBAJ SEKRET,PER IREN E FEMIJES ,PER OPINIONIN PUBLIK TË MOS TI NGJITET NJE NDER I KEQ.

  29. shqiptaret ne KOsove

   Sa me dhimbset kjo Zonja qe nuk e ka ne krah burrin e paska fatin e keq😭kurse ai budallai eshte bere me nenen e tij shkine 😓😓😓😓subhanallah mjeret na femrat 😫😫😫😫😫😫

  30. Aurora Goroveci

   Zonja Natasha, me gjithe respektin, po jeni e tepert ne kete situate.

  31. Marjana Shahu

   Te jem si ty Zonja Natasha nuk dal ne keto emisione. Mere me gjakftohtesi zonje, dhe edukoje ate nip ashtu sic e edukove tre vitet e para, ku femija nuk dinte te shtrinte femijet ne kopesht dhe te bente xheste te papelqyera. E kuptoj shqetesimin tend, por lidhu me gjykaten e Sarandes, dhe hiq dore nga keto emisione mediatike, te nje anshme me sa po shof une. Te uroj qetesi

  32. Anil Naja

   o zot qfar vjerre katastrof findin mbi gjunj po shifet kush meson femiun keq

  33. Anita Switt

   Plaka endacaka gjeje nje burr me mir

  34. Adela Adela

   Ti je nje legen nuk ke BURRERI , I thua vetes bur ti pleher ! Sam ke irritu 😡😡😡😡😡😡 Je nje egoist I shpifur 😡😡😡😡😡😡😡😡😡

  35. merita salja

   Shumm

  36. merita salja

   😱😱😱SA gjuna nona shkrte saje plaka moj egla me vijne shum kec pre ty

  37. merita salja

   Moje ti po shiheshe se je plaka magjistrare moje plak kurve

  38. merita salja

   Moje pleka shtrig lje fmise nones vete te lutem moj shtrig se oshte gjuna

  39. Dobraja e madhe

   kjo vjehrra kurv meqk don me ja thy brit ka njo ka njo ksaj kudre vjeherr e poshte gabelic gabelic gabelic rod soj i flliqur kjo natasha idhefsha vorrin kur cof kjo moster.

  40. Selvete Mazreku

   Oj Egla ishalla zoti te ndihhmon 😍

  41. adea loti

   Qfar gjyshe budallic kjo pe dojka mashum se nana

  42. nikki bella

   Kjo zoja natashe a osht normal pik separi ku ka ligj ne bot qe vjerra ja merr thmin nanes kur ni nan I plotcon kushtet kjo zoja natsshe sikur dreq sikur shtrig koka

  43. Vjosa Panxhaj

   Ndalu moj ndalu e Mos hap gojen Shum moj gjyshe pise Po te tregoj un ty Se qfar ke frik ti ti ke frik se do mbetesh vet si maca rrugeve Po lere nanen e djalin rehat

  44. μπελισα καραντζουνη

   Kjo istori viene e keqe nga burri ok

  45. Anita Switt

   Moj zonje kot nuk te ka len burri merru me jeten tan oj zonje kerko burri me mir qetsohesh te pakten djali i pagdhendur sie e EMA ti ske qen i aft per martes ather rri me nenen se askush nuk dot martoj se tash dole bublikisht te gjith te njofin ty dhe te emen 🤣

  46. Faustina Pjetri

   Sa aktore e mire je.Dhe te lutem Zotin e Krishtin mos i permend kaq shume se nuk je e denje ti permendesh do ta thyejne qafen nje dite me pare,ska psikiatri ne te gjithe boten qe te mban brenda ty pleher

  47. Alketa Ivani

   Gjith kto debate fidhon nga mami sepse sgjedhi punen para femis. me vien kec shum per femijen. Dhe ja ku doli resultati

  48. Paqize Marku

   Hik moj buce nuk di si te genjesh por ke gjet eglantinen ti por te me kishe mua nuse...sa bukur qan mashtruse ..sa bukur kujton se i ha njeri kete theatrin tend ktheji moj debile nenes femijen oj k.....e

  49. marsjana cakaj como

   Ca pederasti ky Armando. Natasha je plehre . kaq

  50. Albana Mezini

   Natasha je e deshtuar

  51. Blerina Deda

   oj gjyshe shtrig qenke oj llafazane se po e luan menc nusen ik moj zhduku leri rehat se na cave veshet ti do varur fmija e ka nenen e vet ti mbaj te tu oj tallaxhare

  52. Pajtim Koboci

   Ik moj plake idjote se qenke taman si shtrige . egla shkoni tek eni cubani

  53. G M V

   Ta qifsha at ftyr qe e paske. Kisha mangup ti rodin ta qifsha

  54. G M V

   Natashen e njof shum mir. Kjo eshte plak prostitute. Ket natashen e kan nzan tu qi ne shkoll me nje profesor. Kjo plak plak veq qihet fort

  55. Sams Ung

   kur te rritet ai fmi a mendon se do tju fali ty si baba dhe gjyshen qe ishalla kur te rritet nuk asht gjall ajo gjyshe

  56. Sams Ung

   rrugac turp nuk te vjen e ke pas grua asht ulsi e jotja nuk nxiret nana e femis ne televizor

  57. Sams Ung

   ajo gjyshja turp mos dil ne rrug te te shofin kush leri djalin e nusen te zgjeni vet punet e veta e femijen qe e kan bashk

  58. Sams Ung

   i vetmi gabim i Egles esht qe e pati len shum koh femijen larg vetes.shum gabim qe ti e lejon femijen sa ne nji gjykat sa ne nje psikolog .ku ka ne bot psikolog ma te mir e ma te shtrejt se nana kush mundet ta edukoj dhe ta doj ma shum se nana. edhe pa hanger e pa veshur ke nana je i ngopur je i qet thu oh nane e ke aty kur i thirr. turp per te dyja familjet qe te dalin neper televizore nuk ka ma ftyr asnjera pal ai femij sa do te vuj kur te rritet ti shofi te dy njerezit e shtrejt te tij shaj njern pal shaj tjetren pal .nuk e kuptoni sa gabim sa dom i bani atij fmie.kur bam kaq delikat ne shqiptaret femija rrezohet cohet vritet po ne duhet te jemi sa ma te kujdes'shem te mundohemi me mish e shpirt se per ata ne fund te fundit jeton nena

  59. Safir Mucaj

   Nga krijusi i gjithesis Zoti i boterave na mesoi neper librat e shejte sepse vetem nena eshte ajo e para qe ka dhemshuri me te madh ne bote per femijen e saj, prandaj jemi te obliguar ti respektojm dhe ti duam nenat ne maximum.. Por se kuptoj sot nga na doli tani gjyshja me e dashur se nena.. Nena eshte ajo qe e mbati 9 muaj ne bark e lindi me veshtiresi e tje... Zoti na ruajt nga keto njerez te prishur qe behen fallco dhe nuk kursejn as nje femije per te arritur qellimet e tyre, e per tu hakmarrur.. Turp

  60. Samsung Samsung

   Kjo vjerra shtrig njeri .

  61. Hamim Dzemaili

   Egla të Dua

  62. A Th

   Gjyshe idiotee 😡Baba debil.

  63. Paro Hodri

   Ceshte kjo plake edegjeneruar..nuke edegjoj dote ...kushe e ka vene mesuese....kjo ska edukat per vete..dhe jo tju japi femijeve..zejeni me shqelma nga studiua se eshkaterroi jeten e vogelushut dhe te mamase te tij..ust paliogria...

  64. des_ sara

   a ca qenke ti moj plak kurv e don ti me shum se e ema mo te mallkoft zoti se ti ske ftyr te gjykosh kte nuse qe esht e edukuar. Shko moj vishu njeher njerezore pastaj fol. kulceder te qr

  65. Arti& Loni

   Zonjë Budallaqë gjyshja e fëmijës , nuk të lejohet ty me marr nipin kur e ka Nënë shembullore shihet se si është e qete inshalla të ndihmon zoti MAMA për at djalë e meriton më pas fëmijën tënd.

  66. Enes Anesa

   uh shtriga plak veq fshesa pot mungon me fluturu ta ktheft zoti nshpirt tanin plak e poshter egla je shum e mirrr

  67. Edisnarda Kasa

   ik moj ti debile vjeherr ti je e semur mendore moj😡

  68. Bledi1115 R

   Ulutem safit me zemere te hapur asht shqipare shtriga qysh ka me egelen adon meimare egeles babaij jo nipin hahaha😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

  69. Bledi1115 R

   Nj pereshdetje nga amerika ku esht babaj po flet milloshevici per aremadon a esht si ghinojo femi a esht shqiperija shtet per femit jam eleme ne shqiperi boboooo si asht shqiperija

  70. Bledi1115 R

   Natasha me duket se osht cemedur ghini nj gebel dry do dricoj buqa ghali esht i egeles ku esht babaj shqietar qe esht cemedur ethe aje armedo duket si xhinojo hahahaaaaaaaaa

  71. Baba Bosav

   Ne Kosov si puna e ksaj Gjyshes ju thojm e ka nje semundje “ SPA QIRJA” (eshte ber pa qire) eja ne Kosov oj z. Natasha do te qetsojm shpejt...

  72. Egal Egal

   Mbram e kam pa ne you tube kete histori tan naten skam fjet kaq pershtypje me ka ba kjo gjyshe dhe ashtu nuk i thuhet kjo esht kafsh e merriton plumbin dhe kaq

  73. Besi Lika

   Ti armand qenke nje kollovar laper Ptu mor mut bur leshi

  74. Enise Enisa

   Pler Kjo Gjyshja Pler i birii Me pak fjal Familjee e degjenerume ! Duket qart se Jan Mashtrus dhe e kan pregaditur mir se cfar do flasin. Respekte Per Zonjen Nenen e Djalit te vogel!

  75. Nexhmedin Basholli

   Kjo gjyshe ka probleme psiqike dhe nervore dhe pik....

  76. hdjdhdh hdbhd

   Ky Armando eshte bur jo burr qe e mer mami per dore dhe e co sa andej- ketej.Kjo natasha duket qe eshte HISTERIKE qe kur ka lindur ia kane futur gjinkallen ne goje.Egla qendro per djalin tend se qe kur flet dukesh ZONJE.

  77. Edmond E

   Natasha = plake kurve, baxhell, psikopate, genjeshtare, e ndyre = Kura e sherimit..... Kar Zezaku ne bythe Armando = Rrote kari, koqe kanari, bythqim, shkerdhate i degjenerum = Kura e sherimit..... operacion te heqi copat e karit ne kok Egla = Simboli i miresise, i edukates, i pastertise shpirterore, i durimit = Kura sherimit....... nje fat i mire sa me larg psikopateve Fatkeqesi ..... qe nje vajze kaq e mire ta coj fati ne kete familje te cmendur. Do ta quaja veten me fat te jeshtzakonshem te isha njohur dhe te kisha lidhur jeten me kete vajze te mrekullushme. Megjithese jetoj shume larg do te ishte kenaqesia ime te ndihmoja kete vajze me te gjitha shpenzimet legale dhe ekonomike deri sa bashke me djalin te fillojne nje jete te re larg ketyre maskarejve.

  78. Myrt Mazrreku

   Kjo Tasha paska probleme

  79. Al Bania

   me gru e qelbet se kjo vjerra mos i rafte ne dere askujt. Pleher plake. Ka gjet ate te shkreten. Ik moj idiote plake cpune ke ti me nipin qe vdeksh ishalla. Dhe cuni kokrra injorantit vec burre qe sesht. Dhjefsha burrat nese jane te gjithe si ky. Sa peshtir e kam ket plaken ta kap ta shqy

  80. Kumrije Hasani

   A moj vajze ce paske qen pa fate,te kesh pune me kte njeri ce vec shpife,rri moj ku e ke vendin,ku te shkojsh ne bot i takon nenes,nenen e ka si zoje intelektuale,mos shpif se nuk te beson askush.

  81. Mexhid Kamberi

   Vjehrra idiote

  82. Albert Kotollaku

   ik moj tasha ik moj putang gamuto kristosus po ca karin mesonjse je ti oj te qifsha ropt ti do qir ropt

  83. Najada Brahja

   moj plak shtrig nuk e ke pjell ti e ka pjell ajo ti ke pjell ate ate .g..... qe ska pik llogjike qe nuk ndan shapin nga sheqeri

  84. Dhurata Erdian Cekrezi

   Ik moj zoj natasha lere rahat eglen bashke me femijen e saj i them armandos veri gishtin ne kok mos e ler familjen tende per nenen tende tregoi ku e nena ka vendin e saj egla lere ca te flase vjerra jote ti lufto per femijen tende se ne shqiptaret jemi me ty ti egla je e forte une i them gjith shqiptaret te ngrihemi te ndihmojme kete nene per femijen e vet.

  85. rajmond burgaj

   Une se kam par te gjithe emisionin por aq sa e kam ndjekur mendoj qe fajin nk e kan asnjera nga grate por ai palla qe qenka njeriu me injorant dhe budalla. Vetem burr nk quhet ai leshko. Pastaj normale se nga dikush do ngjash 😜. Po si mund te thuash qe vjerri goditi gruan tende ne sy tend dhe ti e lejove 😂😂😂. Pastaj mos te flasim per ate punen e fb-se se le nam

  86. Paola Hasmodhi

   Moj vjerr mbaj moj vendin tat...o bo bo kjo qeka nje kuçeder..mos te raft ne der

  87. S A

   O moj shtriga plak ti don me dasht mashum se nana vet si eka ba po e poshter koke moj plakushe te kisha fur me litar kuder plak ty

  88. LF Design

   Cdo vjehrra ne mes te ciftit !

  89. Sellma Latifovska

   O moj natasha lere gruan rehat me sjalin e saj sepse duket shume e qete e menqur e sjellshme ti ke probleme psiqike mori plak

  90. Burhan LATA

   Po, as që e kam mendu se mund të ketë në Shqipëni grua kaq të poshtër, siç është Natasha ! Uroj dhe besoj se nuk ka (edhe një) grua të tillë në Shqiptarii ! Keqardhje për Eglen, dhe i uroj fat e mbarësi në të ardhmën !

  91. Daria Gherasim

   Ky bythqir legen mburavec ben sikur eshte alen ndelon po ti je mami o kokre legenit je dhe ti baba hap syte mami se eke si bodigard

  92. lumiii gasii

   Mut nana mut djali. ...si kriminela dyt, gjynah nusja. ..me qfar budall ka pun

  93. Zeni Hajdari

   Lufto pa fund per te mar cunin, eshte i joti.

  94. ines schaler

   U Bon shqipetaret me keq se greket.

  95. Aliu Emiljano

   Shtriga e kucoves,mjer eglen qe e ka zen. Ske turp thojet si sqepar egla e shkret si ka as te lulyera,ke surrat te flasesh ti kukumjack😡😡

  96. Silvana Pazi

   Te gjitha komentet jan negative nuk mar shkas nga kjo e ndoqa te gjithe emisionin po ti zonj qe drejton emisjonin ben nje reklam te keqe po ajo zonja vjerr aty mos paft piken e hajrit bashk me gjith djal muti qe ka kurse Egla me vje keq o goc je shum e mire si kjo vjerra qe del ktu ka dhe shum te tjera po nga pervoja ta them ty Egla mos u mer me ate femer se esht zoti qe jep denimin me te madh per ate shtrigen vjerr.

  97. Ντορινα Μουγιολαρι

   O zot i madh cfar shtrige paska qene kjo plake e keqe.... Egla zoti te dhente kurajo me keta kafshe se vetem njerez nuk jane... Te kuptoj shume pa mase

  98. Katerina Mataj

   Kjo vjer mir qe i rriti femit jetim.do te risi mjalti i mjaltit turp te kesh qe shkateron familje .ti je ritur jetime dhe ashtu vdeksh o zot se u a nxhive jeten grua e keqe o zot sa e keqe qe je

  99. marcela shehu

   Çfare sorre kjo vjehrra... E shkreta vajze, çpo heq me keta dy injorant.

  100. marcela shehu

   Krye injorant gdhe ky armando... Habitem çfar e ka joshur kete vajze intelektuale, delikate te ky... (po shpif per te fituar djalin).