Commenti

 1. klevi anonymous

  A me pranoni ju lutem.

 2. klevi anonymous

  Noizy jam Eljo Demirxhiu 12 vjec nga Tirana jam fans i zjarrt i joti dhe kisha deshire te baskohem ne grupin o.t.r dhe t vazhdoj karrieren time si rreper bashk me te gjithe grupin.>3

 3. Elsedia sky

  o nojz pse e ke eleminu vidion gansta love se e pëlqej shuma ke mundësi ta hedhesh përsëri te lutem

 4. endri osmenaj

  it-new.net/online/video-bO77h1B_VY0.html bo i tour neper shqipri me hite te vjetra besoj se tgjith i ka mar malli me i nigju neper koncerte :D

 5. Riad Krasniqi

  yo yo 2017

 6. thisisSHQIPE

  ak47

 7. FOTAQ ZIKO

  100 KILE E BARDHE JESHILE

 8. LIL PUMP JETSKI

  #100 kile 2017

 9. tanki GAMES

  zin super kenga 100 kile

 10. zog m

  BABASTARS FOR LIFE FUCK OTR

 11. Toni Husaj

  NOIZY THE NEXT SONG FOR THE IT-newR WHO HATE YOUAND TALK ABUTE YOU AND ALBANIAN MUSIC!

 12. Rinor X

  King NOIZY

 13. aziz otr

  ohh jetta imeee tduaa shummmm oh zott po je shum fantastic te duaa shumm jetta jemmm Lowee youuuuu <3

 14. LikeeYzZ!! w0w

  NOizyyyyy NUMBER ONE <3 FUCK BABASTARS

 15. ledjo latifi3

  noizy osth i pari mo i suksesim rreper shqiptar bravo noizy <3

 16. OTR

  Kur është kënga e rathes

 17. reji jaupi

  Pse e ke lon rremin

 18. Endrit Qaili

  hej dost a ke me ardh ktu shkup

 19. Dk Shiftz

  You Are The Key Of Musical Entertainment. Your Big, Your Loud, Your "NOIZY" @===={=============>

 20. Ardit Meha

  kur del konga bre ? ? ?

 21. Be Yourself

  ske bo me kenge ?

 22. Ardit Raseni

  kur del midis tirone???

 23. Veton Kalisi

  Hajde mo MidisTironee Zinjoooooooooo

 24. Alboss

  kur do besh kenge

 25. aksela pipiko

  on top of the rest ... love you noizy

 26. Naim Obrazhda

  OTRforlife

 27. Rexhep Breznica

  A ka naj muzik ma frik o Mbret

 28. Hip-Hop/Rap Reggae

  Je më I miri <3 ( Ø.Ţ.R )

 29. NoxToni

  Noizy Da Boss

 30. Jessica Muka

  You are my boss king👑❤

 31. Hip-Hop/Rap Reggae

  Je me I miri NOIZY <3 #ØTR_DERI_NE_VARR

 32. albania song

  i math je qia nenen babastarsave fort

 33. ervis ervis

  prsh nojzi mund te fls per dicka ??

 34. Dr. G.

  The best red n black Rapper, number 1 ZiniZin. ACAB 4life i hope that you will do a song with this title "ACAB" Best regards from Dublin Town

 35. Mentor Allaraj

  @[143463495882:] ma i miri

 36. Kalemi Paola

  kur do nxjersh keng tjeter

 37. Rrebeli

  tduu noizyyy shummm

 38. OlgiKing Vlogs

  O.T.R 4 LIFE KING ZIN

 39. ALBOZ cr

  otr me zemer ❤❤❤💖👌👌👌👌👌 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 😍😍😍😊😉😉

 40. Inox Xoni

  kuuuuu asht kanga e re mor zin zin

 41. Besjan Lika

  O Boss

 42. Hari Duni

  O.T.R me zemer grup ma t mir ska

 43. Luisjano

  Ya'll ready for ZinCity.............................

 44. Ibrahim Knej

  Rigels 3 Fletshat bre diqysh ta marrim na fansat e flakt . Shumm e kom ngu qysh me marr apet tu kisha lut ?

  1. Fisnik Krasniqi

   +Ibrahim Otr Per me ngu 3 fletshat accountin duhet me pas mbi moshen 18 vjecare.

 45. Klevist Xhoraj

  OTR ME <3

 46. klodi hajmeraj

  ne ca qyteti te greqis e kishte noizy koncertin ?

 47. Naldi Pashnjari

  NO NAJ KONG PER SUKTHIN EDHE DIBREN

 48. Anna Rk

  princi im ti ♥ add me ne fb Αννα Ρκ' kur to vish ne greqi ?

 49. Dragon Ball

  <3